Informacje przed inauguracją. Harmonogram zajęć

Szanowni Państwo,
Drodzy Studenci!

Już niedługo, w czwartek 15 października br. wspólnie rozpoczniemy rok akademicki 2015/2016.

Na naszej stronie internetowej znajduje się już harmonogram zajęć. Na dwa spotkania ze względu na limit miejsc (30 osób) obowiązują zapisy online (wystarczy kliknąć w jeden z poniższych tematów):

Kamień od niepamiętnych czasów był wykorzystywany przez człowieka do różnych celów – do wykonywania narzędzi, przedmiotów użytkowych, ozdób, obiektów kultu i rytuałów magicznych. Każdy pomalowany kamień aktywuje energię głęboko w nas tkwiącą, czasem nieuświadomioną, po to, aby ujrzała światło dzienne i zaczęła budzić zaufanie do otaczającej nas rzeczywistości. Dzieci poprzez te warsztaty obcują ze sztuką bardzo blisko i poznają inne, różnorodne i fascynujące kultury świata.

Inauguracja AMO planowana jest na godz. 16.00. Prosimy o przybycie 30-20 minut przed rozpoczęciem uroczystości celem odebrania gadżetów promocyjnych oraz zaznaczenia obecności dziecka na liście.

Przed wejściem do auli, przy szatni, prosimy o podejście do osób, które będą prowadziły rejestrację.

Przy rejestracji każde dziecko otrzyma kartkę ze swoim nazwiskiem i numerem grupy oraz numerem porządkowym. W trakcie inauguracji dzieci zostaną poproszone kolejno grupami (5 grup) o wejście na scenę i odebranie z rąk Rektora indeksu lub dyplomu. Każde dziecko ma przyporządkowany numer, według którego powinno zająć miejsce na scenie (na podłodze za pomocą taśmy zostały wyznaczone „sektory” przyporządkowane numerom dzieci). W związku z tym bardzo prosimy o zachowanie kartki, którą otrzyma dziecko przy rejestracji.

Osoby, które nie dokonały jeszcze opłaty za zajęcia proszone są o niezwłoczne jej uiszczenie.

Dane do przelewu:
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Stanisława Staszica w Pile
adres: ul. Podchorążych 10, 64-920 Piła

Nr konta bankowego: 08 1500 1041 1210 4005 2575 0000
Tytuł przelewu: AMO, nazwisko i imię dziecka