Najbliższe zajęcia [06.04.2019 r.]

[Odkrywanie Talentów]

Szanowni Państwo,
przypominamy, że w najbliższą sobotę, 6 kwietnia br., w PWSZ w Pile zorganizowane zostaną zajęcia dla dzieci w ramach projektu Akademia Młodych Odkrywców 2.0 - z pasji do nauki!

Zajęcia dla dzieci odbędą się w budynku B (pierwszy, po lewej stronie, po przekroczeniu bramy uczelni). Na najbliższe zajęcia zaplanowaliśmy:

  • dr Marlena Bielak, Your image, your brand. O wizerunku słów kilka
  • dr Małgorzata Burzyńska, Mnemotechniki. Jak zapamiętać, żeby pamiętać
  • mgr Marta Książek-Róg, Play with us. W co bawią się angielskie dzieci?
  • dr inż. Jarosław Mikołajczyk, Polskie rakiety kosmiczne (budowa, przeznaczenie)

Zajęcia dla poszczególnych grup uczestników projektu odbędą się w następujących salach:

  • I grupa - zajęcia odbędą się w sali 11B
  • II grupa - zajęcia odbędą się w sali 13B
  • III grupa - zajęcia odbędą się w sali 3B
  • IV grupa - zajęcia odbędą się w sali 4B.

Dzieci znajdować się będą pod opieką naszych Wolontariuszy - Słuchaczek i Słuchacza Nadnoteckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Pile.

Prosimy o uzupełnienie indeksów zgodnie z zapisami w harmonogramie. Jednocześnie informujemy, że dzieci po drugich zajęciach otrzymają catering.

[Akademia Rodzica]

Szanowni Państwo,
przypominamy, że w najbliższą sobotę, 6 kwietnia br., w PWSZ w Pile zorganizowane zostaną dla Państwa zajęcia w ramach projektu Akademia Młodych Odkrywców 2.0 - z pasji do nauki:

  • dr Romualda Kosmatka, Dlaczego młodzi ludzie uciekają w świat wirtualny?

Zajęcia w ramach Akademii Rodzica odbędą się w sali 103 w budynku H.

Ponieważ projekt jest dofinansowany ze środków Unii Europejskiej niezwykle istotnym jego elementem jest wysoka frekwencja uczestników w realizowanych zadaniach, dlatego apelujemy o Państwa udział w zajęciach.

Serdecznie zapraszamy!

[Szlifowanie Diamentów]

Szanowni Państwo,
przypominamy, że w najbliższą sobotę, 6 kwietnia br., w PWSZ w Pile zorganizowane zostaną zajęcia dla młodzieży w ramach projektu Akademia Młodych Odkrywców 2.0 – z pasji do nauki!

Harmonogram zajęć znajduje się na naszej stronie internetowej.

Zajęcia dla młodzieży z prof. S. Różańskim pt. Materia w niskich temperaturach (m.in. właściwości materii, opór i przewodnictwo) odbędą się w godz. 9.00 - 13.00 w budynku J, sala 207, natomiast zajęcia z dr M. Rozmarynowską pt. Rozpoznanie zainteresowań zawodowych, a także mocnych i słabych stron z wykorzystaniem gier diagnostyczno-symulacyjnych, odbędą się w godz. 13.30 - 15.45 w budynku B, sala 13.

Między budynkami młodzież znajdować się będzie pod opieką prowadzących zajęcia.
Informujemy, że uczestnicy otrzymają catering (drugie śniadanie) i obiad.

Projekt jest dofinansowany ze środków Unii Europejskiej, a niezwykle istotnym jego elementem jest wysoka frekwencja uczestników w realizowanych zadaniach, dlatego apelujemy o udział młodzieży w zajęciach Szlifowanie Diamentów.

Do zobaczenia!