W studenckim obiektywie

Po raz kolejny Galeria "Na Poddaszu" oferuje nam prawdziwą ucztę dla oka! Tym razem podziwiać można prace, które są uwieńczeniem dorobku artystycznego Studenckiego Koła Fotograficznego.

Podczas otwarcia wystawy, zaproszeni goście podziwiać mogli dzieła o przeróżnej tematyce. "W kadrach można zobaczyć wszystko co nas interesuje, zachwyca i z czym mamy do czynienia na co dzień" - mówią autorzy prac: Roksana Jankowska, Michał Włoch, Tomasz Stadnik, Krzysztof Madera i Dawid Gierak. Fotografie ukazują niezwykły indywidualizm naszych studentów i absolwentów. Pięknem zachwycają zarówno portrety, ujęcia faktur, jak i niezwykłe krajobrazy.

Podczas otwarcie wystawy wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in. dr Marek Moliński - opiekun koła, oraz Robert Judycki, który wydrukował prace naszych twórców i objął patronat nad wystawą. Wszystkich zainteresowanych dziełami zapraszamy do Galerii "Na Poddaszu". Liczymy również na to, że Studenckie Koło Fotograficzne jeszcze nie raz dostarczy nam takich emocji.