Najpiękniejsi w PWSZ wybrani!

Samorząd Studencki PWSZ w Pile 15. już raz zorganizował wybory Miss i Mistera PWSZ w Pile. Do walki o tytuł najpiękniejszych stanęło 16 kandydatów, co ważne – o zdobycie korony powalczyli również nasi zagraniczni studenci erasmusowi.
Studentki i studenci tygodniami przygotowywali się do prezentacji przed publicznością. Specjalnie dla kandydatów zorganizowano m.in. sesje zdjęciowe, czy zajęcia w GYM Factory . Wszystko to przyniosło doskonałe rezultaty.
10 maja, przed studencką publicznością, zaprezentowali się najpiękniejsi z grona braci studenckiej PWSZ w Pile. Kandydatów wspierał Prorektor ds. jakości Kształcenia i Studentów – dr Paweł Dahlke.

Tytuł MISS PWSZ w Pile zdobyła OLIWIA CIULA, która została również Miss Publiczności i Miss Internetu. MISTEREM Uczelni został TOMASZ DRZEWIECKI, do którego trafił także tytuł Mistera Publiczności!

Pozostałe wyróżnienia zdobyli:

  • Wicemiss - Elżbieta Gajewska
  • Wicemister - Ozan Öztürk
  • Mister internetu - Kamil Czech

Serdecznie gratulujemy wszystkim Kandydatom, za odwagę i wspaniałą zabawę! Ogromne podziękowania należą się także naszemu wspaniałemu Samorządowi Studenckiemu za wielką pracę organizacyjną oraz wszystkim Sponsorom, którzy wsparli 15 Wybory Miss&Mistera PWSZ w Pile

Fot. Kajetan Zarębski Fotografia
Pełna galeria z wydarzenia już niedługo.