Nauka hiszpańskiego z Santander Universidades

Na studentów i pracowników naszej Uczelni czeka wyjątkowa okazja do podniesienia kwalifikacji językowych. Dzięki Santander Universidades, będą oni mogli odbyć roczny kurs nauki języka hiszpańskiego!
Kurs startuje już na początku marca i zakończy się w grudniu 2020 roku. Przeznaczony jest dla osób, które do tej pory nie miały styczności z nauką hiszpańskiego, tak więc będą zaczynać od podstaw. Co ważne - kurs jest bezpłatny, prowadzony na poziomie A1, w niedużych, ok. 10-20 osobowych grupach, w blokach 2-lekcyjnych, raz w tygodniu. Kurs obejmuje 60 godzin (30 godzin w semestrze), stworzone zostaną także 2 grupy uczestników. W ramach kursu uczestnicy otrzymają podręczniki do nauki języka hiszpańskiego.
Wszystko to prowadzić ma do podniesienia kompetencji językowych – a tym samym – także zawodowych.
 
Warto przypomnieć, że Państwowa Uczelnia Stanisława Staszica w Pile, od ubiegłego roku, jest członkiem Santander Universidades – prestiżowej instytucji wspierającej środowisko i inicjatywy akademickie. Działając od ponad 20 lat Santander Universidades podpisał ponad 1200 umów o współpracy z uniwersytetami w: Ameryce Północnej i Południowej, Azji, Afryce oraz Europie.
Właśnie dzięki byciu członkiem tej międzynarodowej instytucji oraz współpracy między Santander Bank Polska S.A. a Uczelnią, studenci oraz pracownicy PUSS w Pile, mogą skorzystać z tej wyjątkowej okazji!
 
Jak podkreślają organizatorzy kursu - Działania te zmierzają również do pogłębienia procesów internacjonalizacji uczelni poprzez stworzenie narzędzi pozwalających studentom na uzyskanie kompetencji wspierających ich mobilność międzynarodową do krajów hiszpańskojęzycznych, a także zwiększenie ich konkurencyjności na lokalnym i krajowym rynku pracy. Warto więc zarezerwować sobie czas w akademickim kalendarzu i skorzystać z niepowtarzalnej opcji.

Zainteresowanych udziałem w projekcie zapraszamy do kontaktu z Działem Współpracy Międzynarodowej (budynek A, pokój 23 i 29, tel. 67 352 26 81, iro@puss.pila.pl)
Szczegóły projektu - TUTAJ

Wszystkie formy wsparcia realizowane są w ramach programu Santander Universidades, globalnej inicjatywie Grupy Santander wspierającej szkolnictwo wyższe.

fot. https://bank.santander.pl