Sezon stypendialny w pełni!

Czy pamiętacie o tym, że trwa "sezon stypendialny"? To okres, w którym wyjątkowo duża liczba programów stypendialnych ogłasza nowe edycje. Na portalu niemal codziennie znajdziecie porcję aktualnych, nowo wstawionych ogłoszeń stypendialnych - nie zapomnijcie o regularnym sprawdzaniu naszych zasobów! 

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z newsletterem serwisu Moje Stypendium, w którym informujemy o stypendiach krajowych i zagranicznych dla różnych grup wiekowych. Znajdziecie ciekawe stypendia na realizację studiów - zarówno w Polsce (Stypendia Pomostowe), jak i zagranicą (Stypendium im. G. D. Fahrenheita, Program BONA FIDE). Nie zabraknie również ofert dla uczniów (SŁODYCZ WIEDZY), a także dla nauczycieli(Program stypendialny Szkoły Edukacji PAFW i UW). 

Oprócz atrakcyjnych ogłoszeń stypendialnych zajrzyjcie do naszych aktualności, lipcowego zestawienia stypendiów, najnowszego zestawienia konkursów dla artystów oraz kalendarium stypendialnego

Czy wiecie już kogo dotyczą i przez kogo oferowane są stypendia? Sprawdźcie tutaj

Po więcej sięgnijcie do naszej funkcjonalnej wyszukiwarki!

Portal mojestypendium.pl skierowany jest do wszystkich tych, którzy szukają wsparcia dla siebie, ale również dla najbliższych - dla uczniów, studentów, naukowców, sportowców, artystów, rodziców i nauczycieli. Przez cały rok wspieramy Was w poszukiwaniach źródeł wsparcia nauki, rozwoju talentów i pasji. 

Życzymy powodzenia w realizacji Waszych marzeń!