Specjalista ds. kontroli jakości, Zakład Rolniczo-Przemysłowy „FARMUTIL HS” S.A., Śmiłowo

Nr ref. BK/15/2020

Specjalista ds. kontroli jakości
Miejsce pracy: Śmiłowo

PRACODAWCA
Nazwa firmy: Zakład Rolniczo-Przemysłowy „FARMUTIL HS” S.A.
Profil działalności: Obróbka i usuwanie odpadów innych niż niebezpieczne
Adres firmy: 64-810 Kaczory, Śmiłowo, ul. Przemysłowa 4
Osoba do kontaktu: Justyna Olecka
Adres e-mail: rekrutacja@farmutil.pl
Telefon kontaktowy: 667984124

OPIS STANOWISKA PRACY
Nazwa stanowiska: Specjalista ds. kontroli jakości

Zakres obowiązków:
• Doskonalenie systemu zapewnienia jakości
• Koordynowanie kontaktów i wizyt klientów i audytorów zewnętrznych w zakresie systemu jakości
• Tworzenie i aktualizacja dokumentacji systemowej
• Przygotowywanie raportów jakościowych i nadzorowanie dokumentacji
• Przeprowadzanie wewnętrznych audytów jakościowych
• Przeprowadzanie audytów jakościowych dostawców
• Bieżąca kontrola, analiza i raportowanie wskaźników jakości oraz wyników badań
• Proponowanie i nadzór nad wdrażaniem nowych narzędzi kontroli i badania jakości
• Aktywny udział w rozwiązywaniu pojawiających się problemów jakościowych
• Przeprowadzanie szkoleń z zakresu systemu zarządzania jakością

Data rozpoczęcia: od zaraz
Wymiar czasu pracy: pełen etat
Rodzaj umowy:  umowa o pracę na okres próbny
Liczba wakatów: 1

WYMAGANIA
Wykształcenie: wyższe
Kierunek/specjalność: mile widziane inżynier produkcji, zarządzanie jakością
Znajomość języków obcych: język angielski – stopień komunikatywny
Obsługa komputera: wymagana
Kwalifikacje dodatkowe: mile widziane prawo jazdy kat. B

Aplikacja powinna zawierać: CV ze zdjęciem, list motywacyjny, klauzulę o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Kandydat skontaktuje się z pracodawcą: osobiście, telefonicznie, poprzez mail, poprzez Biuro Karier