Konstruktor, praca w Wałczu, Albatros Aluminium Sp. z o.o.

Albatros Aluminium Sp. z o.o. to wiodący producent profili aluminiowych.
W związku z rozwojem naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KONSTRUKTOR

Miejsce pracy: Wałcz

Zakres obowiązków:
  • opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej oferowanych profili
  • rozbudowa i utrzymanie bazy rysunków profili
  • uzgadnianie warunków technicznych matryc kupowanych dla Albatros Aluminium
  • negocjowanie warunków dostaw narzędzi dla Albatros Aluminium
  • w zależności od potrzeb, wykonywanie dokumentacji konstrukcyjnej potrzebnych części zamiennych dla potrzeb produkcji
  • udzielanie wsparcia technicznego dla działań marketingowo sprzedażowych Albatros Aluminium Sp. z o.o.
Oczekujemy:
  • prawa jazdy kat. B;
  • wykształcenia technicznego: wyższe / średnie techniczne;
  • dobrej znajomości języka angielskiego, umożliwiającą swobodną komunikację;
  • umiejętności negocjacyjnych  i dobrej organizacji pracy;
  • umiejętność pracy pod presją czasu i w sytuacjach stresujących;
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • znajomość pakietu Ms Office;
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • ciekawą pracę stacjonarną w stałych godzinach,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • przyjazną atmosferę oraz pełną wyzwań pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • bogaty pakiet benefitów:
  • premie świąteczne i paczki dla dzieci,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
  • dofinansowanie do karty Multisport,
  • darmowe dojazdy do pracy na terenie Wałcza – autobus,
  • imprezy integracyjne.

Albatros Aluminium Sp. z o.o.
ul. Południowa 36, 78-600 Wałcz
Tel. +48 883 373 307

Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Prosimy o dopisanie i podpisanie formuły: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych znajdujących się w przesłanych dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko KONSTRUKTOR oraz w przyszłych procesach rekrutacyjnych, jednak nie dłużej niż rok lub do czasu cofnięcia zgody (niepotrzebne skreślić), prowadzonych przez „Albatros Aluminium” Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Czartoria 1/27, 61-102 Poznań zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922), a po wejściu w życie, tj. od dnia 25 maja 2018 r – zgodnie z Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy (RODO). Potwierdzam wywiązanie się przez Administratora Danych Osobowych z obowiązków informacyjnych w zakresie ochrony danych osobowych, zgodnie z Artykułem 14 RODO.”

Klauzula informacyjna
„Administratorem Twoich danych osobowych jest „Albatros Aluminium” Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Czartoria 1/27, 61-102 Poznań. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych: IOD@albatros-aluminium.com Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych w procesie rekrutacji, nie dłużej jednak niż do zakończenia rekrutacji, w której bierzesz udział lub do zakończenia kolejnych procesów rekrutacyjnych – jeśli wyrazisz na to zgodę. Twoje dane osobowe mogą być przekazywane do państw trzecich, które zapewniają odpowiedni stopień ochrony Twoich danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne w celu przeprowadzenia rekrutacji, w której bierzesz udział. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych”.

Albatros Aluminium Konstruktor.pdf