Kraje anglojęzyczne - konkurs ODWOŁANY

 
Z uwagi na sytuację związaną z zagrożeniem epidemiologicznym - konkurs ZOSTAJE ODWOŁANY!
 

Państwowa Uczelnia Stanisława Staszica w Pile po raz ósmy serdecznie zaprasza uczniów szkół średnich z regionu, do wzięcia udziału w KONKURSIE WIEDZY O KRAJACH ANGLOJĘZYCZNYCH. Quiz pisemny zawierał będzie krótkie pytania w języku angielskim wraz z czterema wariantami odpowiedzi do wyboru. W tym roku pytać będziemy o TECHNOLOGIE XXI WIEKU – szczególnie o odkrycia i urządzenia, które zrewolucjonizowały nasze życie oraz wynalazców w odniesieniu do krajów obszaru anglojęzycznego.

Celem konkursu jest promowanie wiedzy o krajach anglojęzycznych oraz zachęcanie do śledzenia zachodzących w nich wydarzeń. Pytania redagowane są w języku angielskim, co sprawia, że sprawdzana jest jednocześnie praktyczna znajomość tego języka.

  • FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY - pobierz
  • miejsce konkursu: PUSS w Pile, ul. Podchorążych 10, budynek H, sala 8
  • czas: 50 minut

W oczekiwaniu na wyniki, zaplanowane zostało spotkanie z przedstawicielami Biura Współpracy Międzynarodowej, którzy przedstawia korzyści z programu wymiany studenckiej.

Przewidziane są atrakcyjne nagrody.
Liczba uczestników – dowolna.
Ogłoszenie wyników oraz wręczenie dyplomów i nagród przez Rektora Uczelni, odbędzie się o godzinie 13:00.

Wszelkie pytania dotyczące przebiegu konkursu oraz zgłoszenia kandydatów, uprzejmie prosimy kierować na adres e-mail koordynatora konkursu – Beaty Teleżyńskiej: beata.tele@op.pl 


Organizatorzy:
mgr Beata Teleżyńska
mgr Tomasz Mucha
mgr Radzisław Przybylski