Dom Studenta

Dom studencki PUSS w Pile przy ulicy Żeromskiego 14 dysponuje 198 miejscami również w czasie wakacji. Dodatkowo na parterze przygotowanych jest 40 miejsc hotelowych w pokojach 2-3-4-osobowych o znacznie wyższym standardzie, które są dostępne także w czasie roku akademickiego. W akademiku znajdują się specjalne pokoje przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Na każdej kondygnacji jest do dyspozycji mieszkańców nowoczesna kuchnia z lodówką i pralką automatyczną.

Ceny wahają się od 40 do 60 zł za dobę, w zależności od tego, jaki pokój wybierzemy.
W Domu Studenta jest do dyspozycji siłownia i stół do tenisa stołowego (studenci mieszkający w akademiku oraz pracownicy PUSS mogą korzystać nieodpłatnie).

POKÓJ
WYSOKOŚĆ OPŁAT
Pokój z łazienką
2-osobowy 330 zł
Pokój ze wspólną łazienką (na 2 pokoje)
2-osobowy 320 zł
3-osobowy 300 zł
Pokój ze wspólną łazienką (na 4 pokoje)
1-osobowy 430 zl
2-osobowy 310 zł
3-osobowy 290 zł
4-osobowy 260 zł
2-osobowy gościnny 52 zł / dobę
Apartament
2-osobowy gościnny 60 zł / dobęStudent posiadający ważną legitymację studencką lub słuchacz studiów podyplomowych, nie będący mieszkańcem Domu Studenta, za dobowy pobyt w Domu Studenta uiszcza opłatę w wysokości 40 zł.  
 
Za dobowy pobyt w Domu Studenta i pokojach gościnnych przy ul. Podchorążych 10 i w Domu Studenta ul. Żeromskiego 14 pracownik Państwowej Uczelni Stanisława Staszica w Pile (wykładowca) uiszcza opłatę w wysokości 40 zł. Opiekun z programu ERASMUS: 10 Euro/dobę.
 
Osoby, które nie są pracownikami Państwowej Uczelni Stanisława Staszica w Pile, za dobowy pobyt w pokojach gościnnych przy ul. Podchorążych 10 uiszczają opłatę w wysokości 40 zł.

W Domu Studenta istnieje możliwość wynajmu sal wykładowych z projektorem multimedialnym i laptopem. Wysokość opłat za wynajem pomieszczeń, na okres 1 godziny:

  • sala wykładowa o pojemności do 30 miejsc - 40 zł brutto,
  • sala wykładowa o pojemności od 31 do 50 miejsc - 50 zł brutto,
  • sala wykładowa o pojemnosci od 51 do 70 miejsc - 60 zł brutto.

Dopuszcza się możliwość wynajmu ww. pomieszczeń z rzutnikiem, projektorem i laptopem.

Warto zamieszkać w naszym Domu Studenta, zapraszamy.
Rezerwacja telefoniczna przez całą dobę pod numerem telefonu 67 352 26 45.

 

PLIKI DO POBRANIA:
Wniosek o przyznanie miejsca w Domu Studenta Pobierz plik programu Word Pobierz plik PDF