O nas

ZESPÓŁ BIURA KARIER

Emilia LEWICKA-KALKA
Kierownik Działu praktyk studenckich i karier

Jestem absolwentką kulturoznawstwa, doradczynią zawodową, coachem, gerontolożką, pasjonatką i popularyzatorką nauki, z kilkuletnim doświadczeniem wolontariatu. Kieruję Działem praktyk studenckich i karier w PUSS w Pile. Przygotowuję rozprawę doktorską na temat partycypacji społecznej osób starszych w kreowaniu lokalnej polityki senioralnej. Zapraszam na konsultacje dokumentów aplikacyjnych, pośrednictwo pracy, doradztwo zawodowe i personalne z wykorzystaniem elementów coachingu, poradnictwo edukacyjne oraz konsultacje dotyczące... technik edytorskich prac dyplomowych.

 

Katarzyna MIELCAREK
Doradca zawodowy

Jestem absolwentką Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Państwowej Uczelni Stanisława Staszica w Pile. Doradcą zawodowym oraz certyfikowanym trenerem FRIS®. Brałam udział w licznych warsztatach z zakresu kompetencji miękkich, w szkoleniach z obszaru doradztwa kariery zawodowej i badania charakteru metodą „Heymansa-Wiersmy”. W wolnym czasie zajmuję się odtwórstwem historycznym epok wczesnego i późnego średniowiecza. Chętnie pomogę Tobie przygotować dokumenty aplikacyjne, udzielę wskazówek w zakresie autoprezentacji, asertywności czy podniesienia motywacji.

 

Dr Monika ROZMARYNOWSKA
Koordynator studenckich praktyk zawodowych, trenerka wizerunku osobistego

Z pasji do rozwoju osobistego, a także z przekonania, że „dobry” gust i nienaganne maniery mają duże znaczenie w życiu osobistym i zawodowym, swoje kształcenie ukierunkowałam na pracę z osobami dorosłymi jako specjalistka w zakresie kreowania wizerunku osobistego i etykiety biznesu. Jestem certyfikowaną trenerką, certyfikowaną stylistką Akademii Wizerunku OSA. Wspieram w wyborze ścieżki edukacyjno-zawodowej, wykorzystując narzędzie coachingowe Points of YouTM. Doradzam w zakresie budowania własnej marki. Na spotkania indywidualne lub grupowe zapraszam osoby, które chciałyby kreować swój wizerunek poprzez wygląd (z uwzględnieniem zasad dress codu), stosując zasady etykiety biznesu, a także zyskać większą pewność siebie w trakcie wystąpień publicznych.

Kontakt
Dział Praktyk Studenckich i Karier
Biuro Karier
pokój nr 10, 11
tel. 67 352 26 66
bk@puss.pila.pl