Testy online

Studentki i studentów PUSS w Pile zapraszamy do wypełnienia testów online. Dane osobowe udostępniane przez Państwa posłużą pracownikom Biura Karier PUSS w Pile do skontaktowania się z Państwem w celu umówienia terminu spotkania i analizy Państwa odpowiedzi.

     
Mierzenie motywacji osiągnięć
        Tytuł brzmi jak ocena, jednak wynik testu będzie dla Ciebie wielkim rozwojowym prezentem.
     
Preferencje Zawodowe JOB-6
        Zostaniesz pisarzem czy nauczycielem, informatykiem czy ratownikiem? Ten test o wszystkim przesądzi ;-).  Na pewno zobaczysz siebie wyraźniej w zawodowej przyszłości.
     
Moja kariera
        Ztego testu dowiesz się, jak pokierować swoim życiem, żeby praca służyła Twoim potrzebom. Wiele obaw i wątpliwości zniknie bezpowrotnie.
   
Czy akceptujesz siebie?
        Jeżeli będziesz absolutnie szczery, zobaczysz, w jaki sposób się oceniasz i jak to na Ciebie wpływa. Pamiętaj, że poufność wszystkich ankiet jest stuprocentowa.
                 
   
Obrazkowy Test Skłonności Zawodowych Achtnicha
       

Zero czytania, wystarczy obejrzeć i uporządkować fotografie, a wynik testu zaskoczy Cię realizmem.

Bezpłatny dostęp do badania online w serwisie doradcazawodu.pl możliwy po uzyskaniu loginu i hasła podczas spotkania z doradcą w Biurze Karier PUSS w Pile.

 

PEŁNA OFERTA BIURA KARIER | OFERTY PRACY | AKTUALNOŚCI EDUKACYJNE I Z RYNKU PRACY

Pracownicy Biura Karier w pracy doradczej ze studentami korzystają z wielu innych narzędzi m.in. coachingowych, ze szczególnym uwzględnieniem metody Points of You®.

Zachęcamy do kontaktu
Biuro Karier PUSS w Pile
budynek A, p. 10-11
67 352 26 66
bk@puss.pila.pl
Zespół Biura Karier

Źródło zdjęć: [1], [2], [3], [4], [5]