Studia dualne

Katedra Ekonomii, w ramach współpracy z firmą Sigify Poland sp. z o.o., w roku akademickim 2020/2021, rozpoczyna studia dualne na kierunku ekonomia (I stopnia).

Współpraca z otoczeniem biznesu w regionie jest niezwykle ważna i pozwala realizować nadrzędny cel w zakresie studiów o profilu praktycznym. Realizacja studiów dualnych to gwarancja nie tylko praktyk zawodowych, ale przede wszystkim istotny wkład podmiotu gospodarczego w proces kształcenia, poznanie warunków pracy podmiotu przez studenta oraz możliwość rozwoju na wczesnym etapie kariery zawodowej. Studia dualne to okazja do pokazania dotychczasowej wiedzy i umiejętności, rozwijania i nabywania nowej wiedzy i kompetencji istotnych na współczesnym rynku pracy.
Studia dualne obejmują:
  • praktykę zawodową nawet od 3 semestru
  • szkolenie wprowadzające
  • szkolenie zawodowe
Terminy odbywania praktyk będą uwzględniały harmonogram roku akademickiego oraz potrzeby Przedsiębiorstwa w zakresie zapewnienia płynności pracy. Potwierdzenie ukończenia studiów dualnych znajdzie się w suplemencie do dyplomu Absolwenta Państwowej Uczelni Stanisława Staszica w Pile na kierunku ekonomia.
REKRUTACJA:
Studencie jeśli jesteś zainteresowany studiami dualnymi wyślij CV na adres: korfin@puss.pila.pl do 31.08.2020
Wybranych kandydatów reprezentant firmy Signify Poland sp. z o.o. zaprosi na rozmowę kwalifikacyjną.
Wymagania:
  • umiejętności pracy w grupie, kreatywność, język angielski mile widziany
  • całej reszty nauczysz się w trakcie studiów dualnych