Oferta pracy - TECHNIK

PILNE - PRACA OD ZARAZ
Technik ds. obsługi technicznej – elektronicznej w salach Centrum Symulacji Medycznych
Państwowa Uczelnia Stanisława Staszica w Pile
poszukuje do Centrum Symulacji Medycznych (CSM) kierunku Pielęgniarstwo kandydata/kandydatki  na stanowisko:

TECHNIK DS. OBSLUGI TECHNICZNEJ – ELEKTRONICZNEJ SPRZĘTU W SALACH CSM
– „TECHNIK SYMULACJI MEDYCZNYCH”

Opis stanowiska:
  • obsługa techniczna systemu audio-video oraz sprzętu do zajęć w salach w Centrum Symulacji Medycznych kierunku Pielęgniarstwo w Państwowej Uczelni Stanisława Staszica w Pile,
  • oferujemy kompleksowe przeszkolenie, w czasie pracy, w celu przygotowania do pełnienia obowiązków na stanowisku technika symulacji.
Wymagania:
  • wykształcenie, co najmniej średnie - preferowane wykształcenie elektroniczne, elektrotechnicze i pokrewne,
  • mile widziane wykształcenie wyższe – absolwent kierunku Pielęgniarstwo, Ratownictwo Medyczne lub Fizjoterapia,
  • biegła znajomość obsługi sprzętu komputerowego i elektronicznego,
  • dobra organizacja pracy.
Zakres obowiązków:
  • obsługa techniczna sprzętu audio-wideo, symulatorów medycznych oraz oprogramowania i sprzętu sterującego symulatorem, w trakcie zajęć symulacyjnych w CSM,
  • przygotowanie sprzętu przed zajęciami, sprawdzenie kompletności oraz sprawności zestawów i urządzeń,
  • ocena sprawności i kompletności powierzonego sprzętu po zakończeniu zajęć symulacyjnych,
  • prowadzenie dokumentacji z przebiegu zajęć w CSM,
  • bieżący nadzór nad sprawnością techniczną symulatorów, fantomów, urządzeń medycznych i drobnego sprzętu medycznego oraz zgłaszanie do
  • naprawy i serwisu zgodnie z umowami,
  • kontrola i analizowanie stanu zapasów sprzętu medycznego i materiałów zużywalnych oraz dokonywanie niezbędnych zamówień za zgodą przełożonego.
W celu przyspieszenia procesu rekrutacji zainteresowane osoby prosimy pilnie o kontakt telefoniczny z Anną Żdanowicz – Kierownik Centrum Symulacji Medycznych, tel.694 884 802.
CV prosimy o przesłanie mailowo na adres anna.zdanowicz@vp.pl
Oferta aktualna do 25.10.2019